Pro firmy

Není vám jedno, co v práci pijete?
Určitě není, proto si projděte naši nabídku a vyberte si kávu, která vám bude nejlépe sedět.
Kvalita jako kritérium je pro nás naprosto zásadní. Nabízíme jen to, za co se dokážeme stoprocentně postavit. Pracujeme výhradně na bázi direct trade, což zaručuje, že si ohlídáme úroveň nakupované zelené kávy a možnost platit ceny, které místním farmářům pomohou zabezpečit svoje rodiny. S vychutnáváním kávy tak máte navíc přímý podíl na rozvojovém projektu, který pomáhá. A vy víte přesně komu.
Jsme chráněnou dílnou a vaše podpora funguje i u nás v České republice. Vám díky tomu můžeme nabídnout využití náhradního plnění.

BWINDI LIMITED EDITION

Pro ty, kteří vědí
Výběr toho nejlepšího z každé sklizně.
Je charakteristická perfektní vyvážeností sladké a ovocité chuti. Příjemná kyselost, jemná v porovnání s typickými africkými kávami, dodá jiskru a rozjasní váš šálek. Výborně se hodí pro přípravu alternativními metodami – aeropress, filter coffee, chemex. Číslo jedna pro použití v profi espresso přístrojích.
CENA: BWINDI LIMITED EDITION 960,- Kč / kg bez DPH.

BWINDI FAVORITE

Nejlepší ugandská Arabica
Správná volba pro ty z vás, kteří hledají kombinaci kvality a univerzálnosti pro nejrůznější způsoby přípravy. Její specifická chuť samozřejmě nejlépe vynikne v espressu. Její plné tělo s čokoládovými podtóny nezanikne ani v cappuccinu či caffé latte.
Doporučujeme pro automatické kávovary, mokka konvičky a tureckou kávu. Dobře se hodí i pro profi espresso přístroje.
CENA: BWINDI FAVORITE 739, – Kč / kg bez DPH.

BWINDI OFFICE BLEND

Vybalancovaná dávka energie a chuti pro vás i vaše zaměstnance
Nesedí vám 100% Arabica? Tak právě pro vás se hodí tento unikátní blend obsahující kromě ní i ugandskou Robustu.
Doporučujeme pro automatické kávovary.
CENA: BWINDI OFFICE BLEND 517- Kč / kg bez DPH.

Kávu od nás dostanete vždy čerstvou, pražíme pouze pro konkrétní objednávku.
Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou kávu zvolit, pošleme vám vzorky vybraných druhů po 100 g/á 75,– Kč bez DPH plus poštovné. Ochutnáte a vyberete si.

JAK OBJEDNAT
Firemní objednávky zašlete na emailovou adresu nebo se s námi domluvte telefonicky +420 720 148 069.
Typ dodání si zvolte podle vašich preferencí a uveďte do objednávky, viz. možnosti dodání na: http://www.bwindicoffee.cz/jak-nakupovat/

A možná také potřebujete dárek pro svoje obchodní partnery nebo zaměstnance. Pak vyberte naše dárkové krabičky a máte jistotu, že dáváte neotřelou a originální pozornost.

DÁRKOVÉ KRABIČKY

Obsahují kvalitní ugandské produkty zakoupené v rámci direct trade a balené v naší chráněné dílně. Podívejte se na připravené kombinace na http://www.bwindicoffee.cz/obchod/darkova-krabice/
Na krabičku je možné umístit logo vaší firmy, věnování nebo vzkaz. A rádi vyrobíme krabičky přesně podle vašich představ. U objednávek většího množství kávy, ať už dodávané samostatně nebo jako součást krabiček, vám zajistíme i etikety šité na míru.

Samozřejmě je tu pro vás i všechno ostatní z našeho obchodu – ručně vyráběné čokolády či exotické ovoce sušené na africkém slunci: http://www.bwindicoffee.cz/obchod/.

NAŠI SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Krajský úřad Jihomoravského kraje
„Jihomoravský kraj a kancelář hejtmana se drží zásady podporovat místní firmy formou nákupu kvalitních regionálních potravin jako prezentace celého regionu. V případě Bwindi Coffee jde o spojení kvalitní kávy, podpory místní chráněné dílny a projektu s mezinárodním přesahem. Jejich výbornou kávu nabízíme hostům našeho úřadu a přispíváme tak na projekt Bwindi Orphans, podobně jako Jihomoravský kraj podporuje mnoho dalších charitativních projektů.“


„Pít kávu z Ugandy je jako navštívit Afriku bez letenky!
Afriku máme moc rádi, takže chuť a vůně ugandské kávy nám vždy připomene africké momenty – ať už úžasnou návštěvu horských goril, trek v Ruwenzorech nebo kempování v NP Murchison Falls. A když si k šálku skvělé kávy dáme ještě jako chuťovku čokoládu s kávou z ugandských bobů nebo sušený ananas, je naše chvilka pohody bezchybná…
Děkujeme Emmanuelle a Katce za možnost prožít tyto vzácné okamžiky se šálkem kvalitní kávy!
Všem vřele doporučujeme, kolektiv CK LIVINGSTONE“


„Od firmy jsme nakupovali větší množství dárkových kazet s čajem a kávou. Dárky se našim klientům velmi líbily. Krásné balení s čerstvými produkty byly opravdu reprezentativní dárky i pro manažery větších firem. Určitě v budoucnu opět firmu oslovíme. Komunikace a předání proběhlo bez problémů dle dohody.“


“Káva nám moc chutná a jsme spokojeni.“


“Kávu od vás odebírám do kadeřnictví již třetím rokem a jsme s ní velice spokojeni, zákazníci si ji nemohou vynachválit, s kvalitou jsme velice spokojeni.”

Káva je výborná, zůstáváme věrni této značce!

Fundos Spol s.r.o.
„Jelikož jsme již vícekrát nakoupili dárkové balíčky s produkty BWINDI COFFEE, chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci a přípravu Vašich inspirativních balíčků. Našich partneři oceňují kvalitu Vaší kávy, čajů a zejména celkový záměr Vaší činnosti zahrnující pomoc místním producentům v Ugandě.“

Labyrinth, laboratorní škola.
Kávu od Bwindi Coffee kupujeme již řadu let a spotřeba u nás stále roste:-) Je to způsobeno tím, že káva je skvělá a také tím, že pitím podporujeme projekty v Africe .

Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity

Kávu od Bwindi Coffee odebíráme dlouhodobě, protože má mimořádnou kvalitu, která netrpí výkyvy, jak tomu často u menších pražíren bývá. O tom,  že tato volba byla správná, nás opakovaně přesvědčují hosté, kterým kávu servírujeme. Skutečnost, že odběrem kávy nepřímo podporujeme chráněnou dílu a aktivity, které Bwindi realizuje v Ugandě, je pro nás rovněž velmi důležitá a jsme velmi rádi, že můžeme s Bwindi Coffee spolupracovat.