Pro firmy

Není vám jedno, co v práci pijete?

Určitě není, proto si projděte naši nabídku a vyberte si kávu, která vám bude nejlépe sedět.
Kvalita jako kritérium je pro nás naprosto zásadní. Nabízíme jen to, za co se dokážeme stoprocentně postavit. Pracujeme výhradně na bázi direct trade, což zaručuje, že si ohlídáme úroveň nakupované zelené kávy a možnost platit ceny, které místním farmářům pomohou zabezpečit svoje rodiny. S vychutnáváním kávy tak máte navíc přímý podíl na rozvojovém projektu, který pomáhá. A vy víte přesně komu.
Jsme chráněnou dílnou a vaše podpora funguje i u nás v České republice. Vám díky tomu můžeme nabídnout využití náhradního plnění.

 

Limited_Edition 

Pro ty, kteří vědí
Výběr toho nejlepšího z každé sklizně.
Je charakteristická perfektní vyvážeností sladké a ovocité chuti. Příjemná kyselost, jemná v porovnání s typickými africkými kávami, dodá jiskru a rozjasní váš šálek. Výborně se hodí pro přípravu alternativními metodami – aeropress, filter coffee, chemex. Číslo jedna pro použití v profi espresso přístrojích.
CENA: BWINDI LIMITED EDITION 935,- Kč / kg bez DPH.

 

Favourite 

Nejlepší ugandská Arabica
Správná volba pro ty z vás, kteří hledají kombinaci kvality a univerzálnosti pro nejrůznější způsoby přípravy. Její specifická chuť samozřejmě nejlépe vynikne v espressu. Její plné tělo s čokoládovými podtóny nezanikne ani v cappuccinu či caffé latte.
Doporučujeme pro automatické kávovary, mokka konvičky a tureckou kávu. Dobře se hodí i pro profi espresso přístroje.
CENA: BWINDI FAVORITE 739, – Kč / kg bez DPH.

 

Office_Blend

 Vybalancovaná dávka energie a chuti pro vás i vaše zaměstnance

Nesedí vám 100% Arabica? Tak právě pro vás se hodí tento unikátní blend obsahující kromě ní i ugandskou Robustu.
Doporučujeme pro automatické kávovary.
CENA: BWINDI OFFICE BLEND 517- Kč / kg bez DPH.

 

Kávu od nás dostanete vždy čerstvou, pražíme pouze pro konkrétní objednávku.
Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou kávu zvolit, pošleme vám vzorky vybraných druhů po 100 g/á 75,– Kč bez DPH plus poštovné. Ochutnáte a vyberete si.

 

JAK OBJEDNAT
Firemní objednávky zašlete na emailovou adresu coffee@bwindiorphans.org nebo se s námi domluvte telefonicky +420 720 148 069.
Typ dodání si zvolte podle vašich preferencí a uveďte do objednávky, viz. možnosti dodání na: http://www.bwindicoffee.cz/jak-nakupovat/

 

A možná také potřebujete dárek pro své obchodní partnery nebo zaměstnance. Pak vyberte naše dárkové krabičky a máte jistotu, že dáváte neotřelou a originální pozornost.

Krabicky

 

Obsahují kvalitní ugandské produkty zakoupené v rámci direct trade a balené v naší chráněné dílně. Podívejte se na připravené kombinace na http://www.bwindicoffee.cz/darkove-krabicky/
Na krabičku je možné umístit logo vaší firmy, věnování nebo vzkaz. A rádi vyrobíme krabičky přesně podle vašich představ. U objednávek většího množství kávy, ať už dodávané samostatně nebo jako součást krabiček, vám zajistíme i etikety šité na míru.

Samozřejmě je tu pro vás i všechno ostatní z našeho obchodu – ručně vyráběné čokolády či exotické ovoce sušené na africkém slunci: http://www.bwindicoffee.cz/jak-nakupovat/.

 

NAŠI SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Logo-AF-Brno-1536x1142

„Kávu od Bwindi Coffee nabízíme studentům našich kurzů francouzštiny a dalším návštěvníkům Alliance Française Brno již od roku 2019. Jako nezisková organizace zaměřená na jazykové vzdělávání a na propagaci kultur Francie a frankofonních zemí jsme si vědomi, jak důležité je mít dobré vzdělání a možnost žít materiálně zabezpečený život. Proto také nákupem kávy od Bwindi Coffee podporujeme činnost Bwindi Orphans.“

 

LOGO-ADRFG-1536x758

“Káva nám moc chutná a jsme spokojeni.“

 

Fundos Spol s.r.o. „Jelikož jsme již vícekrát nakoupili dárkové balíčky s produkty BWINDI COFFEE, chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci a přípravu Vašich inspirativních balíčků. Našich partneři oceňují kvalitu Vaší kávy, čajů a zejména celkový záměr Vaší činnosti zahrnující pomoc místním producentům v Ugandě.“

 

Haifa_logo-na-bilem-pozadí-1536x361

Kávu odebíráme od samého otevření pražírny, jsme zcela jistě jedni z prvních zákazníků. V průběhu let jsme si zvykli na vysoký standard Bwindi Coffee a jinou kávou by se nám těžko zavděčil. Šálky lahodné chuti i vůně patří ke každodenním rituálům našich pracovních dní. Jako výstavářská firma dodáváme tuto kávu také na veletržní expozice u nás i v zahraničí. Máme jen samé pozitivní ohlasy.
Dárky z dílny Bwindi Coffee, ať už káva, čokoláda nebo krabičky, vždy udělají radost našim obchodním partnerům. I těm náročnějším.
Díky tomu, že sídlíme na stejné adrese, do detailu známe jejich filozofii. Odráží i naše vnímání světa, máme dobrý pocit, že skrze ně podporujeme správné věci. Existuje mnoho dobrých důvodů, proč zůstávat věrným odběratelem….

 

logo-Kodap
„Od firmy jsme nakupovali větší množství dárkových kazet s čajem a kávou. Dárky se našim klientům velmi líbily. Krásné balení s čerstvými produkty byly opravdu reprezentativní dárky i pro manažery větších firem. Určitě v budoucnu opět firmu oslovíme. Komunikace a předání proběhlo bez problémů dle dohody.“

 

Logotyp_jihomoravsky_kraj_RGB-1536x368

„Jihomoravský kraj a kancelář hejtmana se drží zásady podporovat místní firmy formou nákupu kvalitních regionálních potravin jako prezentace celého regionu. V případě Bwindi Coffee jde o spojení kvalitní kávy, podpory místní chráněné dílny a projektu s mezinárodním přesahem. Jejich výbornou kávu nabízíme hostům našeho úřadu a přispíváme tak na projekt Bwindi Orphans, podobně jako Jihomoravský kraj podporuje mnoho dalších charitativních projektů.“

 

Labyrinth, laboratorní škola. Kávu od Bwindi Coffee kupujeme již řadu let a spotřeba u nás stále roste:-) Je to způsobeno tím, že káva je skvělá a také tím, že pitím podporujeme projekty v Africe .

 

Livingstone-logo-17-REDBLACK-A2-150

„Pít kávu z Ugandy je jako navštívit Afriku bez letenky!
Afriku máme moc rádi, takže chuť a vůně ugandské kávy nám vždy připomene africké momenty – ať už úžasnou návštěvu horských goril, trek v Ruwenzorech nebo kempování v NP Murchison Falls. A když si k šálku skvělé kávy dáme ještě jako chuťovku čokoládu s kávou z ugandských bobů nebo sušený ananas, je naše chvilka pohody bezchybná…
Děkujeme Emmanuelle a Katce za možnost prožít tyto vzácné okamžiky se šálkem kvalitní kávy!
Všem vřele doporučujeme, kolektiv CK LIVINGSTONE“

 

edu-lg-cze-rgb

Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity Kávu od Bwindi Coffee odebíráme dlouhodobě, protože má mimořádnou kvalitu, která netrpí výkyvy, jak tomu často u menších pražíren bývá. O tom,  že tato volba byla správná, nás opakovaně přesvědčují hosté, kterým kávu servírujeme. Skutečnost, že odběrem kávy nepřímo podporujeme chráněnou dílu a aktivity, které Bwindi realizuje v Ugandě, je pro nás rovněž velmi důležitá a jsme velmi rádi, že můžeme s Bwindi Coffee spolupracovat.

ODEX

ODEX spol. s r.o. „Čerstvě napraženou kávu se zaručeným původem kávových bobů odebíráme prostřednictvím Bwindi Coffe již více let a můžeme potvrdit že jsme se již stali závislými na kvalitě a větší aciditě kávy Bwindi coffee.

 

salon-zaneta
“Kávu od vás odebírám do kadeřnictví již třetím rokem a jsme s ní velice spokojeni, zákazníci si ji nemohou vynachválit, s kvalitou jsme velice spokojeni.”

 

Deutsche-Telekom-Services-Europe-Czech-Republic-s.r.o.-1

„Káva je výborná, zůstáváme věrni této značce!“